تولید نایلون
خانه / پلاستیک / عرضه انواع پلاستیک دسته دار سفید

عرضه انواع پلاستیک دسته دار سفید

هم اکنون عرضه انواع پلاستیک دسته دار جدید در رنگ های مختلف از جمله پلاستیک دسته دار سفید به صورت مستقیم میسر گشته و می توانید آن را در سایز و اندازه های مختلف سفارش دهید. این محصول که به آن نایلکس سفید نیز گفته می شود، مقاومت زیادی را نسبت به کشش داشته و انواع اقلام با وزن نسبتاً بالا را می توان به راحتی با آن حمل نمود، یعنی اگر هر محصولی داخل این نایلون قرار گیرد، کشش پیدا خواهد کرد، اما به راحتی پاره نمی شود.

عرضه انواع پلاستیک دسته دار سفید

مدل های جدید پلاستیک دسته دار

مدل های جدید پلاستیک دسته دار پلاستیک دسته دار از محصولات بسیار پراهمیت و پرکاربردی است که در تمام حوزه های فروشگاهی، علی الخصوص فروشگاه های مواد غذایی و میوه فروشی ها استفاده شده و لذا از ضرورتی تمام برخوردار می باشد.

در واقع دلایلی که باعث شده اند تا پلاستیک دسته دار سفید در راس همه پلاستیک های موجود دیگر قرار گرفته و مورد توجه باشد را می توان مربوط به ویژگی های خوب این محصول همچون مقاومت ضربه ای بالا و همینطور ضخامت بیشتر اشاره کرد، در ادامه می خواهیم تا شما را با مدل های جدید پلاستیک دسته دار، بیشتر آشنا نماییم که عبارتند از:

  1. پلاستیک دسته دار مدل ته کاست: قسمت انتهایی پلاستیک دارای ابعاد و فضای بیشتری بوده و لذا محصولاتی با اندازه های بزرگ را می توان به راحتی در این نایلکس قرار داد.
  2. پلاستیک دسته دار مدل بغل کاست: از دو طرف نایلکس، کاست وجود داشته که منجر به بالاتر بردن حجم آن شده است.
  3. مدل سه طرف کاست: در مقایسه با مدل های دیگر، حجم و فضای بیشتری را در اختیار داشته و لذا بهترین پلاستیک برای حمل اشیاء به شمار می آید.
  4. مدل بدون کاست: فاقد کاست بوده و به آن پلاستیک دسته دار تخت هم گفته می شود.

فروش انواع پلاستیک دسته دار سفید

فروش انواع پلاستیک دسته دار سفید پلاستیک دسته دار سفید از اهمیت بالایی برخوردار بوده و روزانه کاربردهای وسیعی از آن در بخش های مختلف فروش به عمل می آید که همین موضوع باعث ایجاد تحولاتی در روند فروش انواع پلاستیک دسته دار شده است، یعنی علاوه بر فروش داخلی این محصولات، اکنون واردات پلاستیک دسته دار نیز فعال بوده و لذا با تامین مناسبی از این محصول روبرو می باشیم.

یعنی افزون بر انواع پلاستیک دسته دار سفید ایرانی که توسط تولیدکنندگان برتر کشور تولید شده و اکنون به مراحل مصرف رسیده اند، پلاستیک های دسته دار خارجی یا وارداتی هم در کنار آنها قرار گرفته و آنها نیز قابل عرضه و انتخاب می باشند که در مقایسه کیفیت بین این محصولات نمی توان گفت کدامیک بر دیگری ارجحیت دارد، چرا که گاهی محصولات ایرانی، برتر از محصولات خارجی ظاهر شده و برعکس این موضوع نیز وجود دارد، در نهایت این شما هستید که انتخاب می کنید کدامیک از پلاستیک ها نصیبتان گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید انواع پلاستیک دسته دار رنگی

در گذشته مردم موقع خرید میوه و دیگر خوراکی ها، اقلام خریداری شده ی خود را در پاکت های کاغذی حمل می کردند. ولی امروزه پلاستیک جای آن راگرفته است. زیرا پلاستیک ها

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام