تولید نایلون
خانه / پلاستیک تجزیه پذیر / فروش پلاستیک تجزیه پذیر │ تولید کنندگان نایلکس و نایلون تجزیه پذیر

فروش پلاستیک تجزیه پذیر │ تولید کنندگان نایلکس و نایلون تجزیه پذیر

فروش پلاستیک تجزیه پذیر که اغلب در کشور ما شامل کیسه های نایلکس و نایلون و ظروف یکبار مصرف می باشد، با بهترین قیمت ممکن در حال انجام است و تولید کنندگان انواع محصولات خود را با بروز ترین دستگاه ها و مطابق با استانداردهای داخلی و بین المللی تولید و عرضه می کنند.

فروش پلاستیک تجزیه پذیر

پلاستیک تجزیه پذیر چیست؟

نایلون زیست تخریب پذیر

امروزه اکثر مردم در سراسر جهان از مشکلات زیست محیطی پلاستیک های سنتی آگاهی دارند و با توجه به کار آمد بودن کیسه ها و سایر اقلام پلاستیکی، این محصولات می توانند تاثیر مخربی به علت طولانی بودن عمرشان، بر محیط زیست داشته باشند. به طور مثال فقط کیسه های پلاستیکی سالانه باعث مرگ ۱۰۰۰۰۰ لاک پشت دریایی و سایر حیوانات دریایی می شوند و بیشتر علت آن خوردن اشتباهی و دام افتادن در آنها هست.

پلاستیک های تجزیه پذیر، طول عمر بسیار کمتری به نسبت پلاستیک های معمولی دارند و با فرمولاسیون های مختلفی تولید می شوند تا آسیب های زیست محیطی را به حداقل برسانند.

تولید کنندگان پلاستیک تجزیه پذیر در کشور

تولید کنندگان پلاستیک تجزیه پذیر در کشور سعی دارند محصولات خود را با کیفیت های خوبی تولید کرده که علاوه بر ارائه و رضایتمندی مشتریان در داخل کشور، بتوانند در بازار های بین المللی وارد شده و محصولات خود را صادر کنند تا هم سود های بالاتری کسب کنند و هم فروش بالاتری داشته باشند.

در حال حاضر محصولات زیست تخریب پذیر تولید شده کشور اعم از نایلون و نایلکس تجزیه پذیر و ظروف گیاهی و … به کشور های دیگر صادر شده و ارزآوری بسیار خوبی داشته است و علت آن کیفیت بالا و قیمت ارزان آن می باشد.

تولید نایلون گیاهی با گرید های مختلف در کشور در حال تولید است که برای ساخت آن اغلب از نشاسته استفاده می شود و کاملا قابل تجزیه در محیط است.

کارخانه تولید انواع نایلکس تجزیه پذیر

کیسه های تجزیه پذیر

این کارخانه تولیدی انواع نایلکس تجزیه پذیر اعم از کیسه زباله زیست تخریب پذیر، نایلکس فروشگاهی تجزیه پذیر، سفره های یکبار مصرف گیاهی و … را تولید و در سراسر کشور توزیع می کند که این محصولات قابل بازیافت بوده و جایگزین نایلکس در بسیاری از کشور ها شده است. این محصولات به دو صورت کیسه های پایه گیاهی نشاسته و اکسو تخریب پذیر تولید می شوند.

خرید نایلکس و نایلون تجدید پذیر به صورت مستقیم

سفارش ساخت نایلون تجزیه پذیر

برای خرید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر میتوان از طریق سایت های ایجاد شده توسط کارخانه های تولیدی و نمایندگان ایشان به صورت مستقیم خریداری کرد و یقینا” قیمت های اعلام شده از طریق این مراکز فروش بسیار پایین تر از بازار خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com
کانال تلگرام