تولید نایلون
خانه / پلاستیک / خرید انواع پلاستیک دسته دار رنگی

خرید انواع پلاستیک دسته دار رنگی

در گذشته مردم موقع خرید میوه و دیگر خوراکی ها، اقلام خریداری شده ی خود را در پاکت های کاغذی حمل می کردند. ولی امروزه پلاستیک جای آن راگرفته است. زیرا پلاستیک ها در انواع و اندازه های متفاوت تولید می شوند. مانند پلاستیک فریزر که مخصوص مواد داخل فریزر می باشد. و بسیارنازک است. پلاستیک ها ی ضخیم تر که به صورت پلاستیک دسته دار رنگی و بی رنگ تولید می شوند.

خرید انواع پلاستیک دسته دار رنگی

ویژگی مهم پلاستیک دسته دار

ویژگی مهم پلاستیک دسته دار پلاستیک از مواد مصنوعی و نیمه مصنوعی تولید می شود. وویژگی مهم پلاستیک این می باشد که در اثر فرایند های حرارتی و مکانیکی به راحتی به شکل های گوناگون در می آید. که در زندگی امروز ما بسیار کاربرد دارد.

پلاستیک ها در انواع مختلف تولید می شوند. از جمله:

  • پلاستیک های دسته دار شفاف: که یکی از پر مصرف ترین نوع پلاستیک می باشد به دلیل قیمت پایین آن وحالت دسته ی پلاستیک تحمل وزن بیشتری را دارد. و به راحتی کش آمده و در برابر پارگی مقاوم می باشد.
  • پلاستیک های دسته دار رنگی: که ضخیم تر از نوع شفاف آن می باشد. و بیشتر در فروشگاه ها و مراکز خرید استفاده می شود و در اندازه های متفاوت تولید می شود.
  • پلاستیک های دسته تقویتی: که به صورتی تولید شدن که در جای دسته یک لایه اضافی هم پرس شده و باعث قدرت تحمل بیشتر دسته می شود.
  • پلاستیک های دسته دکمه ای: این پلاستیک ها بسیار شیک هستند زیرا یک دسته به رنگ دیگر به حالت دسته ی کیف به آن ها پرس شده و مقاومت نسبتا خوبی دارد.
  • پلاستیک های دسته دار تبلیغاتی: که همان پلاستیک رکابی می باشد و هر طرحی که سفارش بگیرند روی آن چاپ می کنند.

فروشندگان پلاستیک دسته دار آن ها را به صورت کیلویی و بسته بندی به بازار عرضه می کنند. و به صورت های ساده، طرح دار و راه راه در بازار وجود دارد.
،طرح دار و راه راه در بازار وجود دارد.

فروشنده انواع پلاستیک دسته دار رنگی

فروشنده انواع پلاستیک دسته دار رنگی پلاستیک دسته دار رکابی باتوجه به کیفیت و جنس و رنگ آن قیمت متفاوتی دارد. اگر به صورت فله و کیلویی خریداری شود. قیمت تمام شده برای خریدار ارزان تر خواهد بود. وزمانی که خرید در حجم و مقدار بالا انجام شود قیمت آن نیز کاهش می یابد.

چند عامل که در قیمت پلاستیک تاثیر دارد عبارتند از:

  • مقاومت آن در برابر کشش و پارگی که هرچه کیفیت آن بهتر باشد در قیمت آن نیز تاثیر گذار می باشد.
  • شفاف بودن پلاستیک هرچه پلاستیک کدر تر باشد قیمت پایین تری خواهد داشت.
  • ضخامت کمتر و تعداد بیشتر که این امر بیشتر در خرید کیلویی مورد توجه می باشد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

شرکت پخش پلاستیک دسته دار ساده

شرکت پخش پلاستیک دسته دار ساده زیادی در داخل ایران در زمینه پخش انواع پلاستیک دسته دار مثل پلاستیک دسته دار ساده فعالیت دارند. به طور معمول خرید و فروش پلاستیک

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام