تولید نایلون
خانه / نایلکس / فروش نایلکس رنگی در سایز های مختلف

فروش نایلکس رنگی در سایز های مختلف

اصناف بسیار زیادی در کشور و به خصوص فروشندگان مواد غذایی و همچنین عرضه کنندگان میوه و تره بار به نایلکس رنگی در سایز های مختلف نیاز دارند تا محصولات را در آن ها قرار داده و سپس به مشتریان و خریداران ارائه کنند.
فروش نایلکس رنگی در سایز های مختلف توسط مراکز عرضه در بازار انجام می گیرد اما کیفیت، مرغوبیت و بهداشتی بودن انواع نایلکس باید حتما قبل از خرید مورد بررسی قرار گیرد.

فروش نایلکس رنگی در سایز های مختلف

فروش نایلکس رنگی در کشور

فروش نایلکس رنگی در کشوردر سال های گذشته اکثر کارخانجات فعال در حوزه نایلکس در کشور اقدام به تولید نایلکس رنگی با استفاده از رنگ های پلیمری غیر بهداشتی نموده و آن ها را وارد بازار می کردند اما با هشدار های سازمان بهداشت مبنی بر غیر بهداشتی بودن نایلکس های رنگی مواجه شدند.
اما در حال حاضر با پیشرفت تکنولوژی برخی کارخانجات در حال تولید انواع نایلکس رنگی همچون نایلکس شیری و نایلکس مشکی با رنگ های کاملا بهداشتی و استاندارد بوده و محصولات آن ها مورد تایید سازمان بهداشت نیز می باشد.

فروش نایلکس رنگی در کشور با قیمت روز انجام می گیرد و لازم است تا مشتریان قیمت نایلکس امروزه را از مراجع معتبر جویا شده و سپس اقدام به ثبت سفارش نمایند.

تهیه نایلکس در سایز های مختلف

تهیه نایلکس در سایز های مختلفبه طور کلی انواع نایلکس و به خصوص پلاستیک دسته دار سفید در سایز های مختلفی تولید و در بازار توزیع می شود که مهم ترین و پرفروش ترین سایز های آن به شرح زیر هستند:

 • سایز ۳۰*۴۰
 • سایز ۴۷*۳۷
 • سایز ۴۵*۵۵
 • سایز ۲۵*۳۵
 • سایز ۵۵*۶۵

البته برخی از کارخانجات نیز به صورت سفارشی اقدام به تولید پلاستیک دسته دار متناسب با ابعاد مورد نظر مشتریان و خریداران عمده می کنند.

موارد استفاده از نایلکس رنگی

موارد استفاده از نایلکس رنگیهمانطور که می دانیم نایلکس های رنگی در انواع ساده و چاپ دار و همچنین مدل های متنوع همچون نایلون دسته تقویت طراحی و تولید می شود.
بسیاری از فروشگاه های فعال در حوزه پوشاک و لوازم دیجیتال برای تبلیغات ترجیح می دهند از انواع نایلکس رنگی چاپ دار استفاده نموده و بر روی این نایلکس ها مشخصات فروشگاه خود را درج نمایند.
اما فروشگاه های مواد غذایی، میوه و تره بار، رستوران ها و… ترجیح می دهند از نایلکس های رنگی ساده و بدون چاپ استفاده کرده زیر از قیمت ارزان تری برخوردار می باشند.

کشور های وارد کننده نایلکس رنگی

کشور های وارد کننده نایلکس رنگیدر حال حاضر به دلیل تولید انواع نایلکس رنگی استاندارد و باکیفیت توسط کارخانجات داخلی ایران، بسیاری از کشور های آسیایی و به خصوص کشور های خاورمیانه ترجیح می دهند بخش اعظمی از نایلکس مورد نیاز بازار های خود را از ایران تامین نمایند.
از مهم ترین کشور های وارد کننده نایلکس رنگی می توان کشور های زیر را نام برد:

 • پاکستان
 • عراق
 • گرجستان
 • ترکیه
 • افغانستان
 • ترکمنستان
 • و…

با سرمایه گذاری انجام شده و همچنین تبلیغات گسترده برند های داخلی در بازار بین المللی پیش بینی می شود آمار صادرات نایلکس رنگی از ایران به کشور های مختلف افزایش یابد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان با بهره گیری از روش های مدرن و تکنولوژی های پیشرفته توانسته اند به تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها دست یابند و این نایلون

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام