تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت عمده نایلکس در تهران و شهرستان های ایران

قیمت عمده نایلکس در تهران و شهرستان های ایران

انواع نایلکسی که در کارخانجات تولید می شوند به روش های مختلفی در دسترس مصرف کنندگان قرار می گیرد. معمول ترین روش، فروش آن ها به صورت عمده می باشد. قیمت عمده نایلکس در تهران و شهرستان های ایران از قیمت فروش این محصولات به صورت خرد و جزئی کمتر و برای مشتریان، به صرفه تر خواهد بود.

قیمت عمده نایلکس در تهران و شهرستان های ایران

لیست قیمت فروش نایلکس در تهران و سایر شهر های ایران

لیست قیمت فروش نایلکس در تهران و سایر شهر های ایرانبا توجه به این که انواع نایلکس در کشور هم به صورت عمده و هم به صورت جزئی به فروش می رسد و با در نظر گرفتن وجود تنوع در طرح و سایز نایلکس ها می توان گفت که در لیست قیمت فروش نایلکس در تهران و سایر شهر های ایران شاهد اعداد و ارقام مختلفی خواهیم بود، اما به طور کلی، قیمت فروش عمده نایلکس یا قیمت نایلون کیلویی به مراتب کمتر از قیمت آن ها در فروش های جزئی می باشد. انواع نایلون های رولی نیز در بازار موجودند که قیمت نایلون رولی نیز بسته به متراژ هر رول تعیین و به فروش می رسد.

نمایندگی فروش نایلکس در کشور

نمایندگی فروش نایلکس در کشورکارخانه های تولید کننده انواع نایلکس، در نقاط مختلف کشور اقدام به ایجاد نمایندگی و راه اندازی شعب کرده اند تا از طریق آن ها بتوانند محصولات خود را به سراسرکشور عرضه کنند. نمایندگی فروش نایلکس در کشور به عنوان یک واسط بین مردم  شرکت های تولید کننده انواع نایلکس می باشند، کارشان این است که محصولات شرکت را در کم ترین زمان و با بیشترین کیفیت در دسترس تمامی مردم قرار دهند.

تفاوت انواع نایلکس در چیست؟

تفاوت انواع نایلکس در چیست؟عموما نام نایلون و نایلکس زیاد به گوش هر کدام از ما خورده است ولی شاید همه ما ندانیم که تفاوت این دو در چیست؟ عمده ترین تفاوتی که بین نایلون و نایلکس وجود دارد مربوط به مواد سازنده آن ها می باشد و یکی از عوامل ایجاد تفاوت در قیمت این دو نوع پلاستیک، تفاوت در قیمت مواد نایلون و نایلکس می باشد.

حال شاید برایتان سوال باشد که تفاوت انواع نایلکس در چیست؟ مواد تشکیل دهنده انواع نایلکس مشترک است و عمده تفاوتشان در سایز آن ها می باشد، مواد به کار رفته در نایلکس ها برای کاربرد آن ها جهت تحمل وزن های بیشتر می باشد، رنگ آن ها نیز عموما تیره و مات هستند. اکثر کاربرد این نوع برای کیسه های فروشگاهی، سفره های یکبار مصرف و پلاستیک زباله می باشد.

پرفروش ترین نایلکس در کشور

پرفروش ترین نایلکس در کشور

از جمله پر فروش ترین نایلکس در کشور، نایلکس های تولید شده شرکت نایلون سپید می باشد که از کیفیت بالایی برخوردارند. نمایندگی نایلون سپید در اغلب شهر ها وجود دارند و مشتریان و خریداران می توانند جهت خرید انواع نایلون و پلاستیک مارک سپید به این نمایندگی ها مراجعه کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان با بهره گیری از روش های مدرن و تکنولوژی های پیشرفته توانسته اند به تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها دست یابند و این نایلون

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام