تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت نایلکس تجزیه پذیر | فروش کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر به قیمت درب کارخانه

قیمت نایلکس تجزیه پذیر | فروش کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر به قیمت درب کارخانه

از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر، کشور ایران می باشد و همین موضوع سبب شده تا قیمت نایلکس تجزیه پذیر در ایران بسیار پایین باشد و کارخانه های تولیدی نایلون و نایلکس برای مصارف مختلف این محصولات را تولید کنند.

قیمت نایلکس تجزیه پذیر

همان طور که می دانید کیسه های پلاستیکی از محصولات بسیار پر مصرف به شمار می روند و هر روز همه ما با آنها سرو کار داریم؛ آمارها نشان می دهد در هر دقیقه یک میلیون کیسه پلاستیکی تازه تولید شده در سراسر جهان استفاده می شود که این تعداد، مقدار زیادی زباله پلاستیکی ایجاد می کند که بخش کمی از آن بازیافت و عمده قسمت آن در اقیانوس ها، محل دفن زباله ها و نتیجه این است که در نهایت به خاک و آب ختم می شوند.

ساخت پلاستیک های زیست تخریب پذیر (پلاستیک های سبز) :

پلاستیک های سبز

پلاستیک های زیست تخریب پذیر سبز در راستای حفظ محیط زیست بوده و با فرمول های مختلفی ساخته می شوند و می توانند در آلودگی های ناشی از آلاینده های پلاستیکی مفید واقع شوند و این مشکلات با راهکاری طبیعی قابل حل خواهند بود. دانشمندان ما قادرند با منابع کاملا تجدید پذیر، پلاستیک های با کیفیت و تجزیه پذیری سریع در محیط تولید کنند که با مصرف آنها به تدریج محیط زیستی سالم تر خواهیم داشت.

فروش کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر به قیمت درب کارخانه

برای خرید و فروش کیسه های پلاستیکی تجزیه پذیر راه های مختلفی وجود دارد که این روش ها در قیمت نهایی آن تاثیر زیادی می گذارد؛ یکی از روش های فروش، فروش مستقیم و بدون واسطه به قیمت درب کارخانه می باشد که از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه برای خریداران خواهد بود.

سایت های ایجاد شده توسط تولید کننده ها نیز برای خرید کیسه های زیست تخریب پذیر بسیار مفید می باشند و مشتریان میتوانند در زمان کوتاهی با تولید کنندگان اصلی این محصولات ارتباط بگیرند و نسبت به خرید اقدام کنند. این سایت آماده همکاری و فروش نایلون و نایلکس تجزیه پذیر به صورت عمده و جزئی می باشد.

کیسه زباله زیست تخریب پذیر

لیست قیمت فروش نایلکس تجزیه پذیر در کشور

قیمت نایلکس تجزیه پذیر بستگی به مواد مصرفی در کاخانه ها ی تولید کننده دارد و برخی از عوامل تاثیر گذار دیگر آن شامل:

 • نوع مواد مصرفی
 • میزان سفارش مشتریان
 • تجهیزات به کار رفته در آن شامل دستگاه تولید، دستگاه دوخت، دستگاه برش و همچنین دستگاه های چاپ
 • تجزیه پذیر از نوع گیاهی و از نوع تخریب پذیر اکسو

کارخانه های تولید نایلکس تجزیه پذیر در ایران که این محصولات را به صورت انبوه تولید می کنند، با قیمتی بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه می کنند اما باید توجه داشت که محصولات تجزیه پذیر را از مراکز معتبری که مجوز های لازم برای تولید این محصولات را کسب کرده اند تهیه و خریداری نمود و صرفا” گفتن “تجزیه پذیر” کافی نیست.

تولید نایلکس تجزیه پذیر

عرضه بدون واسطه نایلکس تجزیه پذیر در کشور

این کارخانه یکی از عرضه کنندگان انواع نایلون و نایلکس تجزیه پذیر در کشور می باشد و فروش نایلکس تجزیه پذیر با پایه گیاهی را بر عهده دارد و به عنوان تولیدکننده نایلکس و نایلون گیاهی در کشور فعالیت گسترده ای را شروع کرده است. از جمله محصولات این مرکز کیسه فروشگاهی و کیسه زباله زیست تخریب پذیر می باشد.

مشتریان عزیز می توانند برای خرید نایلکس های تجزیه پذیر، بدون واسطه با کارشناسان مجموعه تماس بگیرند و سفارشات خود را به صورت عمده و جزئی خریداری کنند.

نایلکس تجزیه پذیر درب کارخانه

مزیت های استفاده از کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر

کیسه های زیست تخریب پذیر به دو صورت تولید می شوند:

 1. بیو پلاستیک هایی هستند که از مواد اولیه و طبیعی تجزیه پذیر شامل نشاسته ساخته می شوند و در ساخت کیسه های زیست تخریب پذیر مورد استفاده قرار می گیرند.
 2. کیسه های تولید شده از مواد پتروشیمی ها هستند که از افزودنی های تخریب پذیر در ساخت آنها استفاده می شود؛ به طوری که کیسه های پلاستیکی در زمان کمی در محیط از طریق عواملی ماننده نور و اکسیژن به ذرات ریز تبدیل شده و در نهایت تجزیه می شود. البته بحث های بسیاری در جهان برای میکروپلاستیک های به وجود آمده از تجزیه این گونه پلاستیک های تخریب پذیر مطرح شده است.

این دو نوع کیسه های تجزیه پذیر، برای به حداقل رساندن آلودگی هایی که از آلاینده های پلاستیکی در محیط ایجاد شده است، تولید می شوند که هر کدام به شکلی در محیط در زمان کوتاهی تجزیه می شوند و مزایای بسیاری نسبت به معایب آن دارند.

 • کاهش انتشار کربن در فرایند ساخت بیوپلاستیک ها به حداقل می رسد.
 • فرایند ساخت کیسه های زیست تخریب پذیر به انرژی کمتری نیاز دارد.
 • به دلیل ترکیب کیسه های تجزیه پذیر با خاک به فضای دفن زباله کمتری نیاز داریم.
 • مواد زیست تخریب پذیر گیاهی، توسط میکرو ارگانیسم ها به مواد طبیعی تجزیه می شوند بدون اینکه به محیط زیست آسیب برسانند. نمونه ای از موارد تجزیه پذیر در کیسه های گیاهی ضایعات مواد غذایی و زباله های انسانی و حیوانی می باشند.
 • و موارد بسیاری از این قبیل …

تولید نایلکس تجزیه پذیر در رنگ ها و چاپ های سفارشی

امروزه نایلون و نایلکس علاوه بر کاربرد های فراوانی که دارند به عنوان ابزار تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند و رنگ های مصرفی و چاپ های با کیفیت بر روی آنها در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

در این مرکز به سفارش مشتری، کیسه های زیست تخریب پذیر با پایه گیاهی در رنگ های مختلف تولید می شود و همچنین با دستگاه های به روز چاپ، هر گونه چاپ شامل لوگو و شعارهای تبلیغاتی بر روی کیسه های فروشگاهی و زباله پذیرفته می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان با بهره گیری از روش های مدرن و تکنولوژی های پیشرفته توانسته اند به تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها دست یابند و این نایلون

کانال تلگرام