تولید نایلون
خانه / نایلکس / قیمت نایلکس دسته دار رکابی شفاف – سفید – رنگی درجه یک

قیمت نایلکس دسته دار رکابی شفاف – سفید – رنگی درجه یک

قیمت نایلکس دسته دار رکابی شفاف – سفید – رنگی به شرط صد در صد مواد درجه یک را با ما تماس حاصل فرمایید و با حداقل قیمت در تمامی سایزهای فروشگاهی با توجه به مواد اولیه نایلون که به صورت روزانه اعلام می شود خریداری کنید.
این مجموعه تولید کننده انواع نایلکس اعم از نایلکس شفاف، رنگی، سفید رکابی و موزی، نایلون تبلیغاتی، شیری، فریزری، لبنیاتی، نانی، باگتی، در ماستی و نایلکسهای چاپی با مواد درجه یک میباشد.

قیمت نایلکس دسته دار رکابی شفاف

سایز کیسه های دسته دار به صورتی می باشد؟

کارخانه های تولیدی نایلون و نایلکس کیسه های دسته دار را با سایزهای مشخصی تولید می کنند که هر سایزی متحمل وزنی میباشد که به آنها اشاره خواهیم کرد.

  • ۳۵*۲۵ مناسب برای ۱ تا ۱٫۵ کیلو
  • ۴۰*۳۰     ”       ”    ۲ تا ۳      “
  • ۴۷*۳۷    ”        ”    ۳ تا ۴      “
  • ۵۵*۴۵    ”        ”    ۵ تا ۶      “
  • ۶۵*۵۵    ”        ”    ۷ تا ۸      “
  • ۷۵*۶۵    ”        ”    ۱۰ کیلو به بالا

نایلکس های رکابی مناسب برای تمامی اقلام مواد غذایی، میوه جات و … میباشد و به راحتی متحمل مقدار کیلویی که اشاره شد میباشند ولی باید حتما” با مواد درجه یک تولید شود که در این صورت هم مقاومت و هم تعداد برگ در کیلو هم زیاد میشود و از نظر قیمتی به صرفه خواهد بود.

کارخانه تولیدی نایلکس رکابی

در این مجموعه تمامی نایلکس های شفاف و رنگی با مواد درجه یک تولید و عرضه می شود و از نظر مقاومت، دوخت، شفافیت و کش مورد تست قرار میگیرد و همچنین گروه تولیدی و بازرگانی نایلون ساز مفتخر است در راستای حفظ محیط زیست اقدام به تولید و پخش انواع کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر با مواد گیاهی بر پایه نشاسته کرده است که مورد استقبال دوستداران محیط زیست میباشد.

کارخانه تولیدی نایلکس

 

قیمت نایلکس دسته دار رکابی شفاف – سفید – رنگی درجه یک

قیمت این محصولات با قیمت مواد پتروشیمی و به روز برای خریداران اعلام می شود و برای کیسه های پلاستیکی سفید و شیری کلیه خدمات چاپ ماشینی با سرعت و تعداد بالا با قیمت ارزان پذیرفته میشود.

برای اطلاع از آخرین قیمتها با ما تماس حاصل فرمایید تا آخرین نرخ انواع پلاستیک دسته دار و فریزری را خدمت شما اعلام کنیم.

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها

امروزه بسیاری از تولیدکنندگان با بهره گیری از روش های مدرن و تکنولوژی های پیشرفته توانسته اند به تولید نایلون و نایلکس در شیک ترین مدل ها دست یابند و این نایلون

کانال تلگرام