تولید نایلون
خانه / نایلکس / نایلکس تجزیه پذیر / مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر – کیسه های دوستدار محیط زیست

مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر – کیسه های دوستدار محیط زیست

مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر

مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر – کیسه های دوستدار محیط زیست را با مواد درجه یک و کیفیت عالی روانه بازار کرده است و خریداران میتوانند سفارشات خود را از طریق این سایت خریداری کنند .برای گرفتن قیمت خرید نایلکس تجزیه پذیر با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما قیمت این محصولات را به روز به شما اعلام کنند .

آشنایی با نایلکس تجزیه پذیر

بطور کلی نایلکس ها با پایه پلی اتیلن سنگین ساخته می شوند از مشخصه های آن : خشک ، مات و ضخامت پایین آن نسبت به نایلون است و از این جهت ضربه پذیر تر و شکننده تر از نایلون ها است .

نایکس های تجزیه پذیر نیز به طور کلی به دو صورت تولید می شوند :

  • نایلکس های تجزیه پذیر با افزودنی های شیمیایی
  • نایلکس های تجزیه پذیر زیستی که اغلب بر پایه نشاسته ذرت میباشد

نایلکس زیست تخریب پذیر توسط افزودنی های اکسو بعد از قرار گرفتن در محیط و عوامل ماثر طبیعی چون اکسیژن ،نور و رطوبت با شکسته شدن زنجیره های کربن به روش اکسیداسیونی ،جرم های ملکولی آن شکسته شده و قطعات آن ریز شده و در نهایت به co2 و h2o تبدیل می شود .

اما نایکس تجزیه زیستی ( بر پایه گیاهی ) با یک عمل بیولوژیکی توسط میکرو ارگانیسم ها ظرف مدت زمان کمی تجزیه شده و به خاک تبدیل میشود .

نایلکس گیاهی بر پایه ذرت

جایگزین کیسه پلاستیکی

امروزه در دنیا کیسه نایلکس تجدید پذیر جایگزین خوبی برای کیسه های پلاستیکی شده است و این به خاطر مشکلات و آلودگی های زیست محیطی از جانب کیسه های پلاستیکی است .

با اینکه پلاستیک ها برای ما بیش از ۷۰ سال خدمت کرده اند اما با مشکلاتی که بوجود آورده اند باعث آلوده شدن خاک ، هوا و دریاها شدند و جان بسیاری از آبزیان و پرندگان و حیوانات را به خاطر مصرف اشتباه آن گرفتند و برای انسان ها نیز خطر ساز شدند .

کیسه های تجزیه پذیر

کیسه های دوستدار محیط زیست

کیسه های گیاهی و زیست تخریب پذیر ، کیسه های دوستدار محیط زیست هستند که می توانند باعث کمتر شدن حجم بازیافتی کیسه ها ،کمپوست و تبدیل به کود و کاهش گازهای گلخانه ای شوند.

کیسه پلاستیکی خرید و کیسه زباله یکی از پرمصرفترین ها در صنعت پلاستیک هستند که در بسیاری از کشورها همچون اروپا ، آفریقا و…  به طور کل جای خود را به کیسه های تجزیه پذیر داده اند .

نایلکس زیست تخریب پذیر

خرید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر

خرید نایلون و نایلکس تجزیه پذیر باید از جاهای معتبری انجام گیرد . همان طور که گفته شد فرایند تولید آنها تفاوت زیادی با نایلکسهای معمولی دارد . قیمت پلاستیک تجزیه پذیر تفاوتی با پلاستیک معمولی ندارد و با خرید عمده آن میتوان از تخفیفاتی ویژه برخوردار بود .

لازم به ذکر است نایلکس ها به دلیل ضخامت کم و تعداد بالای آن در کیلو از محبوبیت بیشتری نسبت به نایلون در کیسه های فروشگاهی ، زباله ، سفره های یکبار مصرف و غیره را دارد .

مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر – کیسه های دوستدار محیط زیست

مرکز تولید نایلکس تجزیه پذیر یکی از مراکز اصلی تولید کیسه های دوستدار محیط زیست است با پایه گیاهی در کشور می باشد و با دستگاه های پیشرفته، و با تولید انبوه تمامی سفارشات مشتریان خود را با هر حجمی قبول می کند .
برای خرید نایلکس های فروشگاهی دسته دار ( چاپی و ساده ) و زباله تجزیه پذیر میتوانید با ما در ارتباط باشید .

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
محمود حیدری
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129345972
آدرس کانال: aradnylex@
اینستاگرام: aradnylex
پست الکترونیکی: aradnylex@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت نایلکس تجزیه پذیر

قیمت نایلکس تجزیه پذیر | فروش کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر به قیمت درب کارخانه

از جمله بزرگترین تولید کنندگان انواع کیسه پلاستیکی تجزیه پذیر، کشور ایران می باشد و …

کانال تلگرام